Ako to funguje?

Daj nám o sebe vedieť a predstavíme ti možnosti individuálneho tréningového plánu.  Už na prvom stretnutí si vieme dať cvičný pohovor, na ktorom spolu zistíme ako na tom si a s čím ti vieme pomôcť.
Balíčky Smart a Premium sú rozložené do cca 3 týždňov, ich plánovaný rozvrh si dohodneme tak, aby vyhoval tvojmu tempu a hlavne času, ktorý do prípravy vieš investovať.
Budeš pracovať spolu s mentorom cez živé Role Play pohovory, druhá časť tréningu je individuálna, dostaneš od nás virtuálneho trénera (s ktorým si vypiluješ konkrétne "otázky na telo", budeš mať k dispozícii prístup do video zóny, kde nájdeš 5 lekcií “Ako na pohovor” a spolu s tebou ti vymakáme tvoje CV a motivačný list.
Role-Play je angický názov pre simuláciu skutočnej situácie, v ktorej účastníci na seba preberajú konkrétnu rolu.
V našom prípade je to situácia pracovného pohovoru (ty ako uchádzač o pracovné miesto a tvoj mentor ako HR manager). Role Play je efektívna tréningová metóda využívaná v odvetviach, kde záleží na interakcii so zákazníkom, napr. priamy predaj, alebo cestovný ruch.
Schopnosť komunikovať (nie len v zamestnaní) v anglickom jazyku je v dnešnej dobe “must have skill”. V prípade tvojho záujmu vieme koncipovať celú Role Play v anglickom jazyku a takisto jedna z častí virtuálneho trénera je takisto po anglicky.
Po absolvovaní prípravy na pracovný pohovor, získaš žiadanú pohovorovú rutinu, sebavedomé vystupovanie v stresovej situácii,  jasnosť svojich odpovedí, a schopnosť odprezentovať seba a svoje schopnosti priamo v záťažovej situácii pracovného pohovoru. Eliminuješ stres a "vypilujeme" tvoje odpovede na najčastejšie "otázky na telo".